Voorspellingen veldwachters
Ben jij veldwachters? Log hier in om te voorspellen!
DFB-Pokal 1e ronde - 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 18:00
|
Energie Cottbus
|
1 - 3 |
Werder Bremen
|
1 - 3 | 10 | ||
TuS Koblenz
|
0 - 1 |
Vfl Wolfsburg
|
1 - 4 | 5 | |||
Kickers Offenbach
|
2 - 1 |
1.FC Magdeburg
|
1 - 1 | 2 | |||
Barry | Amaechi | ||||||
ma 20:45
|
Eintracht Braunschweig
|
1 - 4 |
Eintracht Frankfurt
|
1 - 3 | 7 | ||
Ronde totaal: 151 (72e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 18:00
|
FC Noah
|
3 - 0 |
MFK Ruzomberok
|
1 - 2 | 0 | ||
Ronde totaal: 0 (812e) | |||||||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
2 - 1 | 5 | ||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
2 - 1 | 10 | |||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
2 - 1 | 7 | |||
Ronde totaal: 22 (489e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:45
|
Vitória SC
|
- |
HŠK Zrinjski
|
1 - 2 | |||
Ronde totaal: 0 (812e) | |||||||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
BSC Young Boys
|
- |
Galatasaray
|
2 - 2 | |||
Colley | Ziyech | ||||||
Dinamo Kiev
|
- |
RB Salzburg
|
2 - 1 | ||||
FC Midtjylland
|
- |
Slovan Bratislava
|
2 - 1 | ||||
Malmö FF
|
- |
Sparta Praag
|
1 - 2 | ||||
Ronde totaal: 22 (489e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
FC Pjoenik Jerevan
|
- |
NK Celje
|
2 - 2 | |||
FK Mlada Boleslav
|
- |
Paksi SE
|
1 - 1 | ||||
Legia Warschau
|
- |
FC Drita
|
2 - 1 | ||||
Morgen 18:30
|
FK Panevèžys
|
- |
The New Saints FC
|
2 - 2 | |||
Ronde totaal: 0 (812e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
Molde FK
|
- |
IF Elfsborg
|
2 - 1 | |||
FK RFS
|
- |
APOEL Nicosia FC
|
1 - 2 | ||||
LASK Linz
|
- |
FCSB
|
2 - 1 | ||||
Viktoria Plzen
|
- |
Heart of Midlothian
|
1 - 2 | ||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
BK Häcken
|
- |
1.FC Heidenheim
|
1 - 2 | |||
Hrstic | Breunig | ||||||
Djurgårdens IF
|
- |
NK Maribor
|
1 - 2 | ||||
FC Kopenhagen
|
- |
Kilmarnock
|
2 - 1 | ||||
Omonia Nicosia
|
- |
Zira FK
|
2 - 1 | ||||
SK Brann
|
- |
FC Astana
|
1 - 1 | ||||
Ronde totaal: 0 (812e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:30
|
PAOK Saloniki
|
- |
Shamrock Rovers
|
2 - 1 | |||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:30
|
CFR Cluj
|
- |
Pafos FC
|
2 - 1 | |||
Ronde totaal: 0 (812e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
Ludogorets Razgrad
|
- |
FC Petrocub
|
3 - 1 | |||
Maccabi Tel Aviv
|
- |
TSC Backa Topola
|
3 - 1 | ||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
Fiorentina
|
- |
Puskás Akadémia
|
3 - 1 | |||
HNK Rijeka
|
- |
Olimpija Ljubljana
|
3 - 1 | ||||
Kryvbas Kryvy Rih
|
- |
Real Betis
|
1 - 2 | ||||
Vikingur Reykjavik
|
- |
FC Santa Coloma
|
1 - 1 | ||||
Morgen 20:15
|
FK Partizan
|
- |
KAA Gent
|
1 - 2 | |||
Ronde totaal: 0 (812e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:30
|
FC Lugano
|
- |
Besiktas
|
1 - 2 | |||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:30
|
Wisla Krakow
|
- |
Cercle Brugge
|
1 - 2 | |||
Ronde totaal: 0 (812e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Dinamo Minsk
|
- |
RSC Anderlecht
|
2 - 1 | |||
Jagiellonia Bialystok
|
- |
Ajax
|
- | ||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
KÍ Klaksvík
|
- |
HJK Helsinki
|
- | |||
Saint Patricks Athletic
|
- |
Istanbul Basaksehir
|
- | ||||
Ronde totaal: 0 (812e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Ferencvaros
|
- |
FK Borac Banja Luka
|
2 - 1 | |||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Lincoln Red Imps
|
- |
Larne FC
|
2 - 2 | |||
Chelsea
|
- |
Servette FC
|
- | ||||
FC Sankt Gallen
|
- |
Trabzonspor
|
- | ||||
RC Lens
|
- |
Panathinaikos
|
- | ||||
Ronde totaal: 0 (812e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:30
|
Sporting Braga
|
- |
Rapid Wien
|
- | |||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:30
|
Bor. Mönchengladbach
|
- |
Bayer 04 Leverkusen
|
- | |||
za 15:30
|
RB Leipzig
|
- |
VfL Bochum
|
- | |||
1899 Hoffenheim
|
- |
Holstein Kiel
|
- | ||||
SC Freiburg
|
- |
VfB Stuttgart
|
- | ||||
FC Augsburg
|
- |
Werder Bremen
|
- | ||||
1.FSV Mainz 05
|
- |
1.FC Union Berlin
|
- | ||||
za 18:30
|
Bor. Dortmund
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
- | |||
za 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
- | |||
za 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
- | |||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
- | |||
zo 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
- | |||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
- | ||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:30
|
Vfl Wolfsburg
|
- |
Bayern München
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
- | |||
zo 17:00
|
Ajax
|
Uitgesteld
-
|
Fortuna Sittard
|
- | |||
FC Twente
|
Uitgesteld
-
|
SC Heerenveen
|
- | ||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
FC Sankt Pauli
|
- |
1.FC Heidenheim
|
- |