Voetbalpoules.nl
De leukste gratis voetbalpoule van Nederland!

Inloggen


Afrika Cup 2019

Bundesliga

Champions League

CONCACAF Gold Cup 2019

Copa América 2019

Derde divisie (za)

Derde divisie (zo)

DFB-Pokal

Eerste Divisie

EK Kwalificatie 2020

Eredivisie

Europa League

FA Cup

Jupiler Pro League

KNVB Beker

Ligue 1

Nations League

Premier League

Primera Division

Serie A

Tweede divisie

WK Vrouwen 2019

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

Eerste Divisie

Gisteren
20:00
Jong PSV FC Twente 0 - 2

Bundesliga

Gisteren
20:30
1.FC Nürnberg Bor. Dortmund 0 - 0

FA Cup

Gisteren
20:30
Chelsea Manchester United 0 - 2
1e doelpunt Geen score Herrera

Serie A

Gisteren
20:30
AS Roma Bologna 2 - 1

Primera Division

Gisteren
21:00
SD Huesca Athletic Bilbao 0 - 1

Champions League

Vandaag
21:00
Olympique Lyon FC Barcelona 0 - 0
Vandaag
21:00
Liverpool Bayern München 0 - 0

Europa League

Morgen
18:00
Sevilla Lazio Roma -

Ligue 1

Morgen
19:00
Girond. Bordeaux EA Guingamp -

Champions League

Morgen
21:00
Atletico Madrid Juventus -
Morgen
21:00
FC Schalke '04 Manchester City -

Ligue 1

Morgen
21:00
Paris Saint-Germain Montpellier HSC -

Europa League

21 feb
18:55
Zenit St-Petersburg Fenerbahce -
21 feb
18:55
Arsenal BATE Borisov -
21 feb
18:55
Villarreal CF Sporting Portugal -
21 feb
18:55
Valencia Celtic FC -
21 feb
18:55
Eintracht Frankfurt Shakhtar Donetsk -
21 feb
18:55
Napoli FC Zürich -
21 feb
18:55
RB Salzburg Club Brugge -
21 feb
18:55
Dinamo Zagreb Viktoria Plzen -
21 feb
21:00
Benfica Lisbon Galatasaray -
21 feb
21:00
Dinamo Kiev Olympiakos Piraeus -
21 feb
21:00
Real Betis Stade Rennes -
21 feb
21:00
Bayer 04 Leverkusen FK Krasnodar -
21 feb
21:00
KRC Genk Slavia Praag -
21 feb
21:00
Internazionale Rapid Wien -
21 feb
21:00
Chelsea Malmö FF -

Ligue 1

22 feb
19:00
Dijon FCO AS Saint Etienne -

Eredivisie

22 feb
20:00
VVV-Venlo Heracles Almelo -

Eerste Divisie

22 feb
20:00
NEC Nijmegen Almere City FC -
22 feb
20:00
SC Cambuur FC Dordrecht -
22 feb
20:00
FC Twente FC Eindhoven -
22 feb
20:00
RKC Waalwijk FC Volendam -
22 feb
20:00
Telstar Jong Ajax -
22 feb
20:00
Helmond Sport Jong AZ -
22 feb
20:00
FC Den Bosch MVV -
22 feb
20:00
Jong PSV Roda JC -

Bundesliga

22 feb
20:30
Werder Bremen VfB Stuttgart -

Jupiler Pro League

22 feb
20:30
KAA Gent Standard Luik -

Serie A

22 feb
20:30
AC Milan Empoli -

Ligue 1

22 feb
20:45
RC Strasbourg Lille OSC -

Premier League

22 feb
20:45
Cardiff City Watford FC -
22 feb
20:45
West Ham United Fulham -

Primera Division

22 feb
21:00
Espanyol SD Huesca -
23 feb
13:00
Getafe CF Rayo Vallecano -

Premier League

23 feb
13:30
Burnley Tottenham Hotspur -

Tweede divisie

23 feb
14:30
Barendrecht Kozakken Boys -
23 feb
14:30
GVVV De Treffers -
23 feb
14:30
Excelsior Maassluis Kon. HFC -
23 feb
14:30
Scheveningen VVSB -

Derde divisie (za)

23 feb
14:30
Ajax (amateurs) Achilles '29 -
23 feb
14:30
Noordwijk ASWH -
23 feb
14:30
DVS '33 DOVO -
23 feb
14:30
Odin '59 vv Eemdijk -
23 feb
14:30
SteDoCo VVOG -

Tweede divisie

23 feb
15:00
IJsselmeervogels Jong Almere City -

Derde divisie (za)

23 feb
15:00
Jong FC Groningen FC Lisse -
23 feb
15:00
Quick Boys Harkemase Boys -
23 feb
15:00
ONS BOSO Sneek HSV Hoek -

Serie A

23 feb
15:00
Torino Atalanta -

Tweede divisie

23 feb
15:30
Rijnsburgse Boys Spakenburg -
23 feb
15:30
Jong Sparta Rotterdam FC Lienden -
23 feb
15:30
Jong Vitesse Katwijk -
23 feb
15:30
HHC Hardenberg AFC -

Bundesliga

23 feb
15:30
1.FSV Mainz 05 FC Schalke '04 -
23 feb
15:30
Bayern München Hertha BSC -
23 feb
15:30
SC Freiburg FC Augsburg -
23 feb
15:30
Bor. Mönchengladbach Vfl Wolfsburg -

Premier League

23 feb
16:00
AFC Bournemouth Wolverhampton W -
23 feb
16:00
Newcastle United Huddersfield Town -

Primera Division

23 feb
16:15
Sevilla FC Barcelona -

Derde divisie (za)

23 feb
17:00
ASV De Dijk SJC -

Ligue 1

23 feb
17:00
Paris Saint-Germain Nîmes Olympique -

Jupiler Pro League

23 feb
18:00
KAS Eupen Zulte-Waregem -

Eredivisie

23 feb
18:30
FC Utrecht Excelsior -

Bundesliga

23 feb
18:30
Fortuna Dusseldorf 1.FC Nürnberg -

Premier League

23 feb
18:30
Leicester City Crystal Palace -

Primera Division

23 feb
18:30
Deportivo Alaves Celta de Vigo -

Derde divisie (zo)

23 feb
19:30
Blauw Geel '38 OJC Rosmalen -

Eredivisie

23 feb
19:45
PEC Zwolle De Graafschap -
23 feb
19:45
Fortuna Sittard SC Heerenveen -

Jupiler Pro League

23 feb
20:00
Waasland-Beveren KV Kortrijk -
23 feb
20:00
Cercle Brugge KV Oostende -

Ligue 1

23 feb
20:00
Amiens SC OGC Nice -
23 feb
20:00
EA Guingamp Angers SCO -

Jupiler Pro League

23 feb
20:30
Royal Excel Moeskroen Sporting Lokeren -

Serie A

23 feb
20:30
Frosinone Calcio AS Roma -

Eredivisie

23 feb
20:45
NAC Breda FC Groningen -

Primera Division

23 feb
20:45
Athletic Bilbao Eibar -
24 feb
12:00
CD Leganes Valencia -

Eredivisie

24 feb
12:15
ADO Den Haag Ajax -

Serie A

24 feb
12:30
Sampdoria Cagliari -

Derde divisie (zo)

24 feb
14:00
Dongen VV EVV -
24 feb
14:00
Westlandia JVC Cuijk -
24 feb
14:00
Quick Den Haag OSS '20 -
24 feb
14:00
HSC '21 Quick '20 -

Eredivisie

24 feb
14:30
PSV Feyenoord -
24 feb
14:30
FC Emmen Vitesse -

Eerste Divisie

24 feb
14:30
Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles -

Derde divisie (zo)

24 feb
14:30
UNA ADO '20 -
24 feb
14:30
TEC Goes -
24 feb
14:30
OFC HBS Craeyenhout -

Jupiler Pro League

24 feb
14:30
RSC Anderlecht Club Brugge -

Derde divisie (zo)

24 feb
15:00
Jong FC Volendam USV Hercules -

Ligue 1

24 feb
15:00
FC Nantes Girond. Bordeaux -
24 feb
15:00
Montpellier HSC Stade Reims -
24 feb
15:00
Toulouse FC SM Caen -

Serie A

24 feb
15:00
Chievo Verona Genoa -
24 feb
15:00
Bologna Juventus -
24 feb
15:00
Sassuolo SPAL 2013 -

Premier League

24 feb
15:05
Arsenal Southampton FC -
24 feb
15:05
Manchester United Liverpool -

Bundesliga

24 feb
15:30
Hannover 96 Eintracht Frankfurt -

Primera Division

24 feb
16:15
Atletico Madrid Villarreal CF -

Eredivisie

24 feb
16:45
Willem II AZ -

Ligue 1

24 feb
17:00
Stade Rennes Olympique Marseille -

Bundesliga

24 feb
18:00
Bor. Dortmund Bayer 04 Leverkusen -

Jupiler Pro League

24 feb
18:00
KRC Genk Royal Antwerp FC -

Serie A

24 feb
18:00
Parma Napoli -

Primera Division

24 feb
18:30
Real Valladolid Real Betis -

Jupiler Pro League

24 feb
20:00
St. Truiden Charleroi -

Serie A

24 feb
20:30
Fiorentina Internazionale -

Primera Division

24 feb
20:45
Levante UD Real Madrid -

Ligue 1

24 feb
21:00
AS Monaco Olympique Lyon -

Primera Division

24 feb
21:00
Girona FC Real Sociedad -

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Bundesliga 9 0
Champions League 4 0
Derde divisie (za) 9 0
Derde divisie (zo) 9 0
Eerste Divisie 10 2
Eredivisie 9 0
Europa League 16 0
FA Cup 1 2
Jupiler Pro League 8 0
Ligue 1 12 0
Premier League 8 0
Primera Division 11 1
Serie A 10 3
Tweede divisie 9 0