Voorspellingen FC Chaos1
Ben jij FC Chaos1? Log hier in om te voorspellen!
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
vr 20:00
|
RKC Waalwijk
|
- |
AZ
|
0 - 4 | |||
za 16:30
|
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
1 - 3 | |||
za 18:45
|
Fortuna Sittard
|
- |
NEC Nijmegen
|
2 - 1 | |||
za 20:00
|
SC Heerenveen
|
- |
NAC Breda
|
2 - 1 | |||
za 21:00
|
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
1 - 1 | |||
zo 12:15
|
FC Utrecht
|
- |
FC Twente
|
1 - 2 | |||
zo 14:30
|
Feyenoord
|
- |
Ajax
|
1 - 3 | |||
Paixão | Godts | ||||||
PEC Zwolle
|
- |
Heracles Almelo
|
2 - 1 | ||||
zo 16:45
|
PSV
|
- |
Go Ahead Eagles
|
5 - 0 | |||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Galatasaray
|
- |
BSC Young Boys
|
1 - 0 | |||
RB Salzburg
|
- |
Dinamo Kiev
|
2 - 1 | ||||
Sparta Praag
|
- |
Malmö FF
|
2 - 1 | ||||
Morgen 18:45
|
FK Qarabag
|
- |
Dinamo Zagreb
|
1 - 1 | |||
Morgen 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
- |
FK Bodo/Glimt
|
2 - 0 | |||
SK Slavia Praag
|
- |
Lille OSC
|
2 - 1 | ||||
Schranz | Ouattara | ||||||
Slovan Bratislava
|
- |
FC Midtjylland
|
2 - 0 | ||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:30
|
1.FC Union Berlin
|
- |
FC Sankt Pauli
|
2 - 1 | |||
za 15:30
|
VfB Stuttgart
|
- |
1.FSV Mainz 05
|
2 - 1 | |||
Eintracht Frankfurt
|
- |
1899 Hoffenheim
|
2 - 2 | ||||
Werder Bremen
|
- |
Bor. Dortmund
|
0 - 3 | ||||
VfL Bochum
|
- |
Bor. Mönchengladbach
|
0 - 2 | ||||
Holstein Kiel
|
- |
Vfl Wolfsburg
|
1 - 1 | ||||
za 18:30
|
Bayer 04 Leverkusen
|
- |
RB Leipzig
|
3 - 1 | |||
Wirtz | Silva | ||||||
zo 15:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
FC Augsburg
|
1 - 1 | |||
zo 17:30
|
Bayern München
|
- |
SC Freiburg
|
3 - 1 | |||
Derde Divisie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
SV Urk
|
1 - 2 | |||
za 14:30
|
DOVO
|
- |
Rohda Raalte
|
2 - 0 | |||
Excelsior'31
|
- |
vv Eemdijk
|
1 - 2 | ||||
Harkemase Boys
|
- |
TEC
|
1 - 1 | ||||
SC Genemuiden
|
- |
IJsselmeervogels
|
2 - 1 | ||||
Reuvers | Koelewijn | ||||||
za 15:00
|
DVS '33
|
- |
HBC
|
2 - 1 | |||
Sparta Nijkerk
|
- |
SV Huizen
|
2 - 0 | ||||
Sportlust '46
|
- |
USV Hercules
|
2 - 2 | ||||
zo 14:30
|
HSC '21
|
- |
Ajax (amateurs)
|
2 - 1 | |||
Derde Divisie B 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 19:30
|
Goes
|
- |
Kloetinge
|
2 - 2 | |||
Verhulst | van Herwijnen | ||||||
za 14:30
|
FC Lisse
|
- |
VVSB
|
0 - 3 | |||
HSV Hoek
|
- |
ASWH
|
1 - 1 | ||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
VV Smitshoek
|
1 - 0 | ||||
za 15:00
|
Quick Den Haag
|
- |
Kozakken Boys
|
1 - 2 | |||
za 15:30
|
OJC Rosmalen
|
- |
FC Rijnvogels
|
2 - 2 | |||
za 18:00
|
Meerssen
|
- |
SteDoCo
|
1 - 2 | |||
zo 14:00
|
Blauw Geel '38
|
- |
UNA
|
2 - 1 | |||
Gemert
|
- |
S.V. TOGB
|
2 - 1 | ||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:00
|
Jong AZ
|
3 - 1 |
FC Dordrecht
|
1 - 3 | 0 | ||
Jong PSV
|
0 - 2 |
Telstar
|
1 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 18 (1.789e) | |||||||
Eerste Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
Excelsior
|
2 - 2 | |||
FC Dordrecht
|
- |
SC Cambuur
|
2 - 2 | ||||
Helmond Sport
|
- |
VVV-Venlo
|
1 - 2 | ||||
Jong Ajax
|
- |
FC Den Bosch
|
1 - 2 | ||||
Jong FC Utrecht
|
- |
FC Emmen
|
1 - 2 | ||||
Akharaz | Konings | ||||||
MVV
|
- |
Jong PSV
|
2 - 1 | ||||
Telstar
|
- |
Jong AZ
|
2 - 1 | ||||
Vitesse
|
- |
FC Eindhoven
|
2 - 1 | ||||
za 16:30
|
FC Volendam
|
- |
TOP Oss
|
2 - 1 | |||
zo 16:45
|
Roda JC
|
- |
De Graafschap
|
1 - 2 | |||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
IF Elfsborg
|
- |
Molde FK
|
1 - 1 | |||
APOEL Nicosia FC
|
- |
FK RFS
|
2 - 1 | ||||
FC Petrocub
|
- |
Ludogorets Razgrad
|
1 - 2 | ||||
do 20:00
|
Besiktas
|
- |
FC Lugano
|
2 - 0 | |||
RSC Anderlecht
|
- |
Dinamo Minsk
|
2 - 0 | ||||
Ajax
|
- |
Jagiellonia Bialystok
|
2 - 0 | ||||
do 20:30
|
FCSB
|
- |
LASK Linz
|
2 - 0 | |||
do 20:45
|
Heart of Midlothian
|
- |
Viktoria Plzen
|
0 - 3 | |||
do 21:00
|
Shamrock Rovers
|
- |
PAOK Saloniki
|
0 - 2 | |||
TSC Backa Topola
|
- |
Maccabi Tel Aviv
|
1 - 2 | ||||
FK Borac Banja Luka
|
- |
Ferencvaros
|
1 - 1 | ||||
Rapid Wien
|
- |
Sporting Braga
|
2 - 2 | ||||
Burgstaller | Marques | ||||||
Jupiler Pro League 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
KRC Genk
|
- |
KVC Westerlo
|
2 - 1 | |||
za 16:00
|
KV Mechelen
|
- |
Charleroi
|
2 - 2 | |||
za 18:15
|
Beerschot VA
|
- |
FCV Dender EH
|
1 - 1 | |||
za 20:45
|
OH Leuven
|
- |
Standard Luik
|
1 - 1 | |||
zo 13:30
|
Club Brugge
|
- |
Cercle Brugge
|
1 - 1 | |||
zo 16:00
|
KAA Gent
|
- |
Royal Antwerp FC
|
2 - 1 | |||
zo 18:30
|
Union St. Gilloise
|
- |
RSC Anderlecht
|
1 - 2 | |||
Rodriguez | Mendel-Idowu | ||||||
zo 19:15
|
KV Kortrijk
|
- |
St. Truiden
|
2 - 1 | |||
Tweede Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
Kon. HFC
|
- |
Katwijk
|
1 - 1 | |||
za 14:30
|
Barendrecht
|
- |
ACV
|
2 - 0 | |||
Noordwijk
|
- |
De Treffers
|
1 - 2 | ||||
Scheveningen
|
- |
GVVV
|
2 - 1 | ||||
za 15:00
|
Jong Sparta
|
- |
HHC Hardenberg
|
2 - 1 | |||
Quick Boys
|
- |
Jong Almere City
|
2 - 0 | ||||
Rijnsburgse Boys
|
- |
RKAV Volendam
|
1 - 1 | ||||
Spakenburg
|
- |
Excelsior Maassluis
|
1 - 1 | ||||
AFC
|
- |
ADO '20
|
3 - 1 | ||||
Benninga | van Esveld | ||||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
KAA Gent
|
- |
FK Partizan
|
1 - 1 | |||
Istanbul Basaksehir
|
- |
Saint Patricks Athletic
|
2 - 0 | ||||
do 16:00
|
FC Astana
|
- |
SK Brann
|
2 - 0 | |||
do 18:00
|
Zira FK
|
- |
Omonia Nicosia
|
1 - 2 | |||
HJK Helsinki
|
- |
KÍ Klaksvík
|
2 - 1 | ||||
do 18:30
|
MFK Ruzomberok
|
- |
FC Noah
|
1 - 1 | |||
do 19:00
|
Paksi SE
|
- |
FK Mlada Boleslav
|
1 - 2 | |||
Pafos FC
|
- |
CFR Cluj
|
1 - 3 | ||||
Olimpija Ljubljana
|
- |
HNK Rijeka
|
1 - 1 | ||||
Trabzonspor
|
- |
FC Sankt Gallen
|
2 - 0 | ||||
do 19:30
|
The New Saints FC
|
- |
FK Panevèžys
|
0 - 1 | |||
do 20:00
|
HŠK Zrinjski
|
- |
Vitória SC
|
2 - 0 | |||
Kilmarnock
|
- |
FC Kopenhagen
|
0 - 3 | ||||
FC Santa Coloma
|
- |
Vikingur Reykjavik
|
2 - 1 | ||||
Cercle Brugge
|
- |
Wisla Krakow
|
1 - 2 | ||||
FC Drita
|
- |
Legia Warschau
|
1 - 2 | ||||
Panathinaikos
|
- |
RC Lens
|
2 - 1 | ||||
Jeremejeff | Kakuta | ||||||
do 20:15
|
NK Celje
|
- |
FC Pjoenik Jerevan
|
1 - 0 | |||
NK Maribor
|
- |
Djurgårdens IF
|
2 - 0 | ||||
do 20:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
BK Häcken
|
1 - 2 | |||
Servette FC
|
- |
Chelsea
|
1 - 3 | ||||
Guillemenot | Neto | ||||||
do 21:00
|
Puskás Akadémia
|
- |
Fiorentina
|
1 - 3 | |||
Real Betis
|
- |
Kryvbas Kryvy Rih
|
2 - 0 | ||||
Larne FC
|
- |
Lincoln Red Imps
|
3 - 0 |