Voorspellingen natkutje
Ben jij natkutje? Log hier in om te voorspellen!
La Liga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 19:00
|
Real Valladolid
|
1 - 0 |
Espanyol
|
- | |||
ma 21:30
|
Villarreal CF
|
2 - 2 |
Atlético Madrid
|
- | |||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
- | |||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
- | ||||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
- | ||||
wo 21:00
|
BSC Young Boys
|
3 - 2 |
Galatasaray
|
- | |||
Dinamo Kiev
|
0 - 2 |
RB Salzburg
|
- | ||||
FC Midtjylland
|
1 - 1 |
Slovan Bratislava
|
- | ||||
Malmö FF
|
0 - 2 |
Sparta Praag
|
- | ||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
Molde FK
|
0 - 1 |
IF Elfsborg
|
- | |||
FK RFS
|
2 - 1 |
APOEL Nicosia FC
|
- | ||||
LASK Linz
|
1 - 1 |
FCSB
|
- | ||||
Viktoria Plzen
|
1 - 0 |
Heart of Midlothian
|
- | ||||
do 19:30
|
PAOK Saloniki
|
4 - 0 |
Shamrock Rovers
|
- | |||
do 20:00
|
Ludogorets Razgrad
|
4 - 0 |
FC Petrocub
|
- | |||
Maccabi Tel Aviv
|
3 - 0 |
TSC Backa Topola
|
- | ||||
do 20:30
|
FC Lugano
|
3 - 3 |
Besiktas
|
- | |||
do 20:45
|
Dinamo Minsk
|
0 - 1 |
RSC Anderlecht
|
- | |||
Jagiellonia Bialystok
|
1 - 4 |
Ajax
|
- | ||||
do 21:00
|
Ferencvaros
|
0 - 0 |
FK Borac Banja Luka
|
- | |||
do 21:30
|
Sporting Braga
|
2 - 1 |
Rapid Wien
|
- | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 19:00
|
Celta de Vigo
|
3 - 1 |
Valencia CF
|
- | |||
Gisteren 21:30
|
Sevilla FC
|
1 - 2 |
Villarreal CF
|
- | |||
Vandaag 17:00
|
CA Osasuna
|
- |
RCD Mallorca
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
FC Barcelona
|
- |
Athletic Bilbao
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
||||
Vandaag 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:30
|
Espanyol
|
- |
Real Sociedad
|
||||
Getafe CF
|
- |
Rayo Vallecano
|
|||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
||||
Morgen 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
||||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
|||||
Morgen 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 17:00
|
Real Madrid
|
- |
Real Valladolid
|
||||
Morgen 19:00
|
CD Leganes
|
- |
UD Las Palmas
|
||||
Morgen 19:15
|
Deportivo Alavés
|
- |
Real Betis
|
||||
Morgen 21:30
|
Atlético Madrid
|
- |
Girona FC
|