Voorspellingen jocks boys
Ben jij jocks boys? Log hier in om te voorspellen!
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
di 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
2 - 0 | 7 | ||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
3 - 1 | 7 | |||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
2 - 1 | 7 | |||
Gisteren 21:00
|
BSC Young Boys
|
3 - 2 |
Galatasaray
|
1 - 1 | 0 | ||
Colley | Icardi | ||||||
Dinamo Kiev
|
0 - 2 |
RB Salzburg
|
2 - 2 | 2 | |||
FC Midtjylland
|
1 - 1 |
Slovan Bratislava
|
2 - 0 | 0 | |||
Malmö FF
|
0 - 2 |
Sparta Praag
|
2 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 23 (3.068e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
Molde FK
|
0 - 0
(live)
|
IF Elfsborg
|
2 - 1 | 0 | ||
FK RFS
|
0 - 0
(live)
|
APOEL Nicosia FC
|
1 - 1 | 7 | |||
LASK Linz
|
0 - 0
(live)
|
FCSB
|
2 - 0 | 2 | |||
Viktoria Plzen
|
0 - 0
(live)
|
Heart of Midlothian
|
2 - 0 | 2 | |||
Vandaag 19:30
|
PAOK Saloniki
|
- |
Shamrock Rovers
|
3 - 1 | |||
Vandaag 20:00
|
Ludogorets Razgrad
|
- |
FC Petrocub
|
3 - 1 | |||
Maccabi Tel Aviv
|
- |
TSC Backa Topola
|
2 - 0 | ||||
Vandaag 20:30
|
FC Lugano
|
- |
Besiktas
|
1 - 2 | |||
Vandaag 20:45
|
Dinamo Minsk
|
- |
RSC Anderlecht
|
1 - 2 | |||
Jagiellonia Bialystok
|
- |
Ajax
|
3 - 1 | ||||
Diaby-Fadiga | Brobbey | ||||||
Vandaag 21:00
|
Ferencvaros
|
- |
FK Borac Banja Luka
|
2 - 0 | |||
Vandaag 21:30
|
Sporting Braga
|
- |
Rapid Wien
|
1 - 1 | |||
Ronde totaal: 11 (389e) | |||||||
Tweede Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
ACV
|
- |
Kon. HFC
|
1 - 2 | |||
Excelsior Maassluis
|
- |
Barendrecht
|
1 - 2 | ||||
GVVV
|
- |
Rijnsburgse Boys
|
2 - 2 | ||||
HHC Hardenberg
|
- |
Spakenburg
|
0 - 3 | ||||
Jong Almere City
|
- |
Scheveningen
|
1 - 2 | ||||
Noordwijk
|
Uitgesteld
-
|
Quick Boys
|
2 - 1 | ||||
Tjin-Asjoe | Admiraal | ||||||
RKAV Volendam
|
- |
Jong Sparta
|
1 - 3 | ||||
za 15:30
|
Katwijk
|
- |
AFC
|
2 - 0 | |||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:00
|
Cercle Brugge
|
Uitgesteld
-
|
KAA Gent
|
1 - 0 | |||
za 18:15
|
KVC Westerlo
|
- |
OH Leuven
|
3 - 1 | |||
RSC Anderlecht
|
Uitgesteld
-
|
KRC Genk
|
2 - 1 | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
2 - 0 | |||
za 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
0 - 4 | |||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Royal Antwerp FC
|
- |
KV Mechelen
|
2 - 1 | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
2 - 2 | |||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
- | |||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 13:30
|
FCV Dender EH
|
- |
Club Brugge
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
- | |||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
- | ||||
Tweede Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
De Treffers
|
- |
ADO '20
|
- | |||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:00
|
St. Truiden
|
- |
Union St. Gilloise
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
- | |||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Standard Luik
|
- |
Beerschot VA
|
- | |||
zo 19:15
|
Charleroi
|
- |
KV Kortrijk
|
- |