Voorspellingen aluminium
Ben jij aluminium? Log hier in om te voorspellen!
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 20:00
|
RKC Waalwijk
|
- |
AZ
|
||||
Morgen 16:30
|
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
||||
Morgen 18:45
|
Fortuna Sittard
|
- |
NEC Nijmegen
|
||||
Morgen 20:00
|
SC Heerenveen
|
- |
NAC Breda
|
||||
Morgen 21:00
|
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
||||
zo 12:15
|
FC Utrecht
|
- |
FC Twente
|
||||
zo 14:30
|
Feyenoord
|
Uitgesteld
-
|
Ajax
|
||||
PEC Zwolle
|
- |
Heracles Almelo
|
|||||
zo 16:45
|
PSV
|
- |
Go Ahead Eagles
|
||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:00
|
Galatasaray
|
0 - 1 |
BSC Young Boys
|
3 - 1 | 2 | ||
RB Salzburg
|
1 - 1 |
Dinamo Kiev
|
3 - 1 | 2 | |||
Sparta Praag
|
2 - 0 |
Malmö FF
|
3 - 1 | 5 | |||
wo 18:45
|
FK Qarabag
|
0 - 2 |
Dinamo Zagreb
|
2 - 1 | 0 | ||
wo 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
2 - 0 |
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 | 7 | ||
SK Slavia Praag
|
2 - 1 |
Lille OSC
|
2 - 1 | 12 | |||
Chytil | David | ||||||
Slovan Bratislava
|
3 - 2 |
FC Midtjylland
|
2 - 1 | 5 | |||
Ronde totaal: 33 (157e) | |||||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:30
|
1.FC Union Berlin
|
- |
FC Sankt Pauli
|
||||
Morgen 15:30
|
VfB Stuttgart
|
- |
1.FSV Mainz 05
|
||||
Eintracht Frankfurt
|
- |
1899 Hoffenheim
|
|||||
Werder Bremen
|
- |
Bor. Dortmund
|
|||||
VfL Bochum
|
- |
Bor. Mönchengladbach
|
|||||
Holstein Kiel
|
- |
Vfl Wolfsburg
|
|||||
Morgen 18:30
|
Bayer 04 Leverkusen
|
- |
RB Leipzig
|
||||
zo 15:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
FC Augsburg
|
||||
zo 17:30
|
Bayern München
|
- |
SC Freiburg
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:00
|
Jong AZ
|
3 - 1 |
FC Dordrecht
|
1 - 2 | 0 | ||
Jong PSV
|
0 - 2 |
Telstar
|
2 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 18 (1.789e) | |||||||
Eerste Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
Excelsior
|
||||
FC Dordrecht
|
- |
SC Cambuur
|
|||||
Helmond Sport
|
- |
VVV-Venlo
|
|||||
Jong Ajax
|
- |
FC Den Bosch
|
|||||
Jong FC Utrecht
|
- |
FC Emmen
|
|||||
MVV
|
- |
Jong PSV
|
|||||
Telstar
|
- |
Jong AZ
|
|||||
Vitesse
|
- |
FC Eindhoven
|
|||||
Morgen 16:30
|
FC Volendam
|
- |
TOP Oss
|
||||
zo 16:45
|
Roda JC
|
- |
De Graafschap
|
||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 19:00
|
IF Elfsborg
|
0 - 1 |
Molde FK
|
2 - 1 | 2 | ||
APOEL Nicosia FC
|
2 - 1 |
FK RFS
|
3 - 1 | 7 | |||
FC Petrocub
|
1 - 2 |
Ludogorets Razgrad
|
1 - 3 | 7 | |||
Gisteren 20:00
|
Besiktas
|
5 - 1 |
FC Lugano
|
2 - 1 | 7 | ||
RSC Anderlecht
|
1 - 0 |
Dinamo Minsk
|
2 - 1 | 5 | |||
Ajax
|
3 - 0 |
Jagiellonia Bialystok
|
3 - 1 | 7 | |||
Gisteren 20:30
|
FCSB
|
1 - 0 |
LASK Linz
|
2 - 1 | 5 | ||
Gisteren 20:45
|
Heart of Midlothian
|
0 - 1 |
Viktoria Plzen
|
1 - 2 | 5 | ||
Gisteren 21:00
|
Shamrock Rovers
|
0 - 2 |
PAOK Saloniki
|
1 - 2 | 7 | ||
TSC Backa Topola
|
1 - 5 |
Maccabi Tel Aviv
|
1 - 2 | 7 | |||
FK Borac Banja Luka
|
0 - 0 |
Ferencvaros
|
1 - 2 | 0 | |||
Rapid Wien
|
2 - 2 |
Sporting Braga
|
1 - 2 | 2 | |||
Burgstaller | Horta, Ricardo | ||||||
Ronde totaal: 61 (702e) | |||||||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 13:30
|
Arsenal
|
- |
Brighton & Hove Albion
|
||||
Morgen 16:00
|
Brentford
|
- |
Southampton FC
|
||||
Everton
|
- |
AFC Bournemouth
|
|||||
Ipswich Town
|
- |
Fulham
|
|||||
Leicester City
|
- |
Aston Villa
|
|||||
Nottingham Forest
|
- |
Wolverhampton W
|
|||||
Morgen 18:30
|
West Ham United
|
- |
Manchester City
|
||||
zo 14:30
|
Chelsea
|
- |
Crystal Palace
|
||||
Newcastle United
|
- |
Tottenham Hotspur
|
|||||
zo 17:00
|
Manchester United
|
- |
Liverpool
|
||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:30
|
Villarreal CF
|
4 - 3 |
Celta de Vigo
|
2 - 1 | 5 | ||
di 19:00
|
RCD Mallorca
|
0 - 0 |
Sevilla FC
|
2 - 1 | 0 | ||
di 21:30
|
Rayo Vallecano
|
1 - 2 |
FC Barcelona
|
1 - 3 | 7 | ||
wo 18:00
|
Real Betis
|
Uitgesteld
-
|
Getafe CF
|
2 - 1 | |||
wo 19:00
|
Athletic Bilbao
|
1 - 0 |
Valencia CF
|
2 - 1 | 5 | ||
Real Valladolid
|
0 - 0 |
CD Leganes
|
2 - 1 | 0 | |||
wo 21:30
|
Atlético Madrid
|
0 - 0 |
Espanyol
|
3 - 1 | 0 | ||
Real Sociedad
|
1 - 2 |
Deportivo Alavés
|
2 - 1 | 0 | |||
Becker | Garcia | ||||||
Gisteren 19:00
|
Girona FC
|
4 - 0 |
CA Osasuna
|
2 - 1 | 5 | ||
Gisteren 21:30
|
UD Las Palmas
|
1 - 1 |
Real Madrid
|
1 - 3 | 2 | ||
Ronde totaal: 24 (709e) | |||||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 17:00
|
FC Barcelona
|
- |
Real Valladolid
|
||||
Morgen 19:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
Atlético Madrid
|
||||
Morgen 19:15
|
Espanyol
|
- |
Rayo Vallecano
|
||||
Morgen 21:30
|
CD Leganes
|
- |
RCD Mallorca
|
||||
Valencia CF
|
- |
Villarreal CF
|
|||||
zo 17:00
|
Deportivo Alavés
|
- |
UD Las Palmas
|
||||
CA Osasuna
|
- |
Celta de Vigo
|
|||||
zo 19:00
|
Sevilla FC
|
- |
Girona FC
|
||||
zo 19:15
|
Getafe CF
|
- |
Real Sociedad
|
||||
zo 21:30
|
Real Madrid
|
- |
Real Betis
|
||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 18:00
|
KAA Gent
|
1 - 0 |
FK Partizan
|
3 - 1 | 5 | ||
Istanbul Basaksehir
|
2 - 0 |
Saint Patricks Athletic
|
3 - 1 | 5 | |||
Gisteren 16:00
|
FC Astana
|
3 - 0 |
SK Brann
|
1 - 2 | 0 | ||
Gisteren 18:00
|
Zira FK
|
1 - 0 |
Omonia Nicosia
|
1 - 2 | 2 | ||
HJK Helsinki
|
2 - 1 |
KÍ Klaksvík
|
2 - 1 | 10 | |||
Gisteren 18:30
|
MFK Ruzomberok
|
3 - 1 |
FC Noah
|
2 - 1 | 7 | ||
Gisteren 19:00
|
Paksi SE
|
0 - 3 |
FK Mlada Boleslav
|
2 - 1 | 0 | ||
Pafos FC
|
3 - 0 |
CFR Cluj
|
1 - 2 | 0 | |||
Olimpija Ljubljana
|
5 - 0 |
HNK Rijeka
|
2 - 1 | 5 | |||
Trabzonspor
|
1 - 1 |
FC Sankt Gallen
|
2 - 1 | 2 | |||
Gisteren 19:30
|
The New Saints FC
|
0 - 0 |
FK Panevèžys
|
2 - 1 | 0 | ||
Gisteren 20:00
|
HŠK Zrinjski
|
0 - 4 |
Vitória SC
|
2 - 1 | 0 | ||
Kilmarnock
|
1 - 1 |
FC Kopenhagen
|
1 - 3 | 2 | |||
FC Santa Coloma
|
0 - 0 |
Vikingur Reykjavik
|
1 - 4 | 0 | |||
Cercle Brugge
|
1 - 4 |
Wisla Krakow
|
2 - 1 | 0 | |||
FC Drita
|
0 - 1 |
Legia Warschau
|
1 - 3 | 5 | |||
Panathinaikos
|
2 - 0 |
RC Lens
|
2 - 1 | 8 | |||
Jeremejeff | Keita | ||||||
Gisteren 20:15
|
NK Celje
|
4 - 1 |
FC Pjoenik Jerevan
|
2 - 1 | 7 | ||
NK Maribor
|
0 - 1 |
Djurgårdens IF
|
2 - 1 | 2 | |||
Gisteren 20:30
|
1.FC Heidenheim
|
3 - 2 |
BK Häcken
|
2 - 1 | 5 | ||
Servette FC
|
2 - 1 |
Chelsea
|
1 - 2 | 4 | |||
Guillemenot | Lukaku | ||||||
Gisteren 21:00
|
Puskás Akadémia
|
1 - 1 |
Fiorentina
|
1 - 2 | 2 | ||
Real Betis
|
3 - 0 |
Kryvbas Kryvy Rih
|
3 - 1 | 7 | |||
Larne FC
|
3 - 1 |
Lincoln Red Imps
|
3 - 1 | 10 | |||
Ronde totaal: 88 (190e) |