Voorspellingen DreamteamXL
Ben jij DreamteamXL? Log hier in om te voorspellen!
Serie A 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 18:30
|
Lecce
|
0 - 4 |
Atalanta
|
- | |||
La Liga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 19:00
|
Real Valladolid
|
1 - 0 |
Espanyol
|
- | |||
Serie A 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:45
|
Juventus
|
3 - 0 |
Como 1907
|
- | |||
La Liga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:30
|
Villarreal CF
|
2 - 2 |
Atlético Madrid
|
- | |||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
- | |||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
- | ||||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
- | ||||
Gisteren 21:00
|
BSC Young Boys
|
3 - 2 |
Galatasaray
|
- | |||
Dinamo Kiev
|
0 - 2 |
RB Salzburg
|
- | ||||
FC Midtjylland
|
1 - 1 |
Slovan Bratislava
|
- | ||||
Malmö FF
|
0 - 2 |
Sparta Praag
|
- | ||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
Celta de Vigo
|
- |
Valencia CF
|
- | |||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Sheffield Wednesday
|
- |
Leeds United AFC
|
- | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:30
|
Sevilla FC
|
- |
Villarreal CF
|
- | |||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 13:30
|
Bristol City
|
- |
Coventry City
|
- | |||
Hull City
|
- |
Millwall
|
- | ||||
Queens Park Rangers
|
- |
Plymouth Argyle
|
- | ||||
za 16:00
|
Blackburn Rovers
|
- |
Oxford United FC
|
- | |||
Middlesbrough
|
- |
Portsmouth FC
|
- | ||||
Norwich City
|
- |
Sheffield United
|
- | ||||
Preston North End
|
- |
Luton Town
|
- | ||||
Stoke City
|
- |
West Bromwich Albion
|
- | ||||
Sunderland AFC
|
- |
Burnley
|
- | ||||
Watford FC
|
- |
Derby County
|
- | ||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 17:00
|
CA Osasuna
|
- |
RCD Mallorca
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Parma
|
- |
AC Milan
|
- | |||
Udinese
|
- |
Lazio Roma
|
- | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
- | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 19:00
|
FC Barcelona
|
- |
Athletic Bilbao
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Internazionale
|
- |
Lecce
|
- | |||
AC Monza
|
- |
Genoa
|
- | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
- | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:30
|
Espanyol
|
- |
Real Sociedad
|
- | |||
Getafe CF
|
- |
Rayo Vallecano
|
- | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
- | |||
zo 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
- | |||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
- | ||||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:00
|
Swansea City
|
- |
Cardiff City
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
- | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Real Madrid
|
- |
Real Valladolid
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Fiorentina
|
- |
Venezia FC
|
- | |||
Torino
|
- |
Atalanta
|
- | ||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 19:00
|
CD Leganes
|
- |
UD Las Palmas
|
- | |||
zo 19:15
|
Deportivo Alavés
|
- |
Real Betis
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Napoli
|
- |
Bologna
|
- | |||
AS Roma
|
- |
Empoli
|
- | ||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 21:30
|
Atlético Madrid
|
- |
Girona FC
|
- |