Voorspellingen rbay
Ben jij rbay? Log hier in om te voorspellen!
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 18:30
|
Cagliari
|
- |
Como 1907
|
1 - 1 | |||
Vandaag 20:45
|
Hellas Verona
|
- |
Juventus
|
- | |||
Ronde totaal: 0 (974e) | |||||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:30
|
Villarreal CF
|
- |
Celta de Vigo
|
- | |||
Morgen 19:00
|
RCD Mallorca
|
- |
Sevilla FC
|
1 - 1 | |||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Galatasaray
|
- |
BSC Young Boys
|
- | |||
RB Salzburg
|
- |
Dinamo Kiev
|
- | ||||
Sparta Praag
|
- |
Malmö FF
|
- | ||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:30
|
Rayo Vallecano
|
- |
FC Barcelona
|
- | |||
wo 18:00
|
Real Betis
|
Uitgesteld
-
|
Getafe CF
|
2 - 3 | |||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 18:00
|
KAA Gent
|
- |
FK Partizan
|
- | |||
Istanbul Basaksehir
|
- |
Saint Patricks Athletic
|
- | ||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 18:45
|
FK Qarabag
|
- |
Dinamo Zagreb
|
- | |||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 19:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
Valencia CF
|
- | |||
Real Valladolid
|
- |
CD Leganes
|
- | ||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
- |
FK Bodo/Glimt
|
- | |||
SK Slavia Praag
|
- |
Lille OSC
|
- | ||||
Slovan Bratislava
|
- |
FC Midtjylland
|
- | ||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 21:30
|
Atlético Madrid
|
- |
Espanyol
|
- | |||
Real Sociedad
|
- |
Deportivo Alavés
|
- | ||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 16:00
|
FC Astana
|
- |
SK Brann
|
- | |||
do 18:00
|
Zira FK
|
- |
Omonia Nicosia
|
- | |||
HJK Helsinki
|
- |
KÍ Klaksvík
|
- | ||||
do 18:30
|
MFK Ruzomberok
|
- |
FC Noah
|
- | |||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
IF Elfsborg
|
- |
Molde FK
|
- | |||
APOEL Nicosia FC
|
- |
FK RFS
|
- | ||||
FC Petrocub
|
- |
Ludogorets Razgrad
|
- | ||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
Girona FC
|
- |
CA Osasuna
|
- | |||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
Paksi SE
|
- |
FK Mlada Boleslav
|
- | |||
Pafos FC
|
- |
CFR Cluj
|
- | ||||
Olimpija Ljubljana
|
- |
HNK Rijeka
|
- | ||||
Trabzonspor
|
- |
FC Sankt Gallen
|
- | ||||
do 19:30
|
The New Saints FC
|
- |
FK Panevèžys
|
- | |||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:00
|
Besiktas
|
- |
FC Lugano
|
- | |||
RSC Anderlecht
|
- |
Dinamo Minsk
|
- | ||||
Ajax
|
- |
Jagiellonia Bialystok
|
- | ||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:00
|
HŠK Zrinjski
|
- |
Vitória SC
|
- | |||
Kilmarnock
|
- |
FC Kopenhagen
|
- | ||||
FC Santa Coloma
|
- |
Vikingur Reykjavik
|
- | ||||
Cercle Brugge
|
- |
Wisla Krakow
|
- | ||||
FC Drita
|
- |
Legia Warschau
|
- | ||||
Panathinaikos
|
- |
RC Lens
|
- | ||||
do 20:15
|
NK Celje
|
- |
FC Pjoenik Jerevan
|
- | |||
NK Maribor
|
- |
Djurgårdens IF
|
- | ||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:30
|
FCSB
|
- |
LASK Linz
|
- | |||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
BK Häcken
|
- | |||
Servette FC
|
- |
Chelsea
|
- | ||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Heart of Midlothian
|
- |
Viktoria Plzen
|
- | |||
do 21:00
|
Shamrock Rovers
|
- |
PAOK Saloniki
|
- | |||
TSC Backa Topola
|
- |
Maccabi Tel Aviv
|
- | ||||
FK Borac Banja Luka
|
- |
Ferencvaros
|
- | ||||
Rapid Wien
|
- |
Sporting Braga
|
- | ||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 21:00
|
Puskás Akadémia
|
- |
Fiorentina
|
- | |||
Real Betis
|
- |
Kryvbas Kryvy Rih
|
- | ||||
Larne FC
|
- |
Lincoln Red Imps
|
- | ||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 21:30
|
UD Las Palmas
|
- |
Real Madrid
|
- | |||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 18:30
|
Venezia FC
|
- |
Torino
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
RKC Waalwijk
|
- |
AZ
|
- | |||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:30
|
1.FC Union Berlin
|
- |
FC Sankt Pauli
|
- | |||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Internazionale
|
- |
Atalanta
|
- | |||
Tweede Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
Kon. HFC
|
- |
Katwijk
|
- | |||
za 14:30
|
Barendrecht
|
- |
ACV
|
- | |||
Noordwijk
|
- |
De Treffers
|
- | ||||
Scheveningen
|
- |
GVVV
|
- | ||||
za 15:00
|
Jong Sparta
|
- |
HHC Hardenberg
|
- | |||
Quick Boys
|
- |
Jong Almere City
|
- | ||||
Rijnsburgse Boys
|
- |
RKAV Volendam
|
- | ||||
Spakenburg
|
- |
Excelsior Maassluis
|
- | ||||
AFC
|
- |
ADO '20
|
- | ||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
VfB Stuttgart
|
- |
1.FSV Mainz 05
|
- | |||
Eintracht Frankfurt
|
- |
1899 Hoffenheim
|
- | ||||
Werder Bremen
|
- |
Bor. Dortmund
|
- | ||||
VfL Bochum
|
- |
Bor. Mönchengladbach
|
- | ||||
Holstein Kiel
|
- |
Vfl Wolfsburg
|
- | ||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
- | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 17:00
|
FC Barcelona
|
- |
Real Valladolid
|
- | |||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Bayer 04 Leverkusen
|
- |
RB Leipzig
|
- | |||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Bologna
|
- |
Empoli
|
- | |||
Lecce
|
- |
Cagliari
|
- | ||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
Fortuna Sittard
|
- |
NEC Nijmegen
|
- | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 19:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
Atlético Madrid
|
- | |||
za 19:15
|
Espanyol
|
- |
Rayo Vallecano
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:00
|
SC Heerenveen
|
- |
NAC Breda
|
- | |||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Lazio Roma
|
- |
AC Milan
|
- | |||
Napoli
|
- |
Parma
|
- | ||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
- | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:30
|
CD Leganes
|
- |
RCD Mallorca
|
- | |||
Valencia CF
|
- |
Villarreal CF
|
- | ||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
FC Utrecht
|
- |
FC Twente
|
- | |||
zo 14:30
|
Feyenoord
|
- |
Ajax
|
- | |||
PEC Zwolle
|
- |
Heracles Almelo
|
- | ||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
FC Augsburg
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
PSV
|
- |
Go Ahead Eagles
|
- | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Deportivo Alavés
|
- |
UD Las Palmas
|
- | |||
CA Osasuna
|
- |
Celta de Vigo
|
- | ||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
Bayern München
|
- |
SC Freiburg
|
- | |||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Fiorentina
|
- |
AC Monza
|
- | |||
Genoa
|
- |
Hellas Verona
|
- | ||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 19:00
|
Sevilla FC
|
- |
Girona FC
|
- | |||
zo 19:15
|
Getafe CF
|
- |
Real Sociedad
|
- | |||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Juventus
|
- |
AS Roma
|
- | |||
Udinese
|
- |
Como 1907
|
- | ||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 21:30
|
Real Madrid
|
- |
Real Betis
|
- |