Voorspellingen Who let the Dutch out
Ben jij Who let the Dutch out? Log hier in om te voorspellen!
Serie A 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 18:30
|
Lecce
|
0 - 4 |
Atalanta
|
- | |||
ma 20:45
|
Juventus
|
3 - 0 |
Como 1907
|
- | |||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 18:00
|
FC Noah
|
3 - 0 |
MFK Ruzomberok
|
- | |||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
- | |||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
- | ||||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
- | ||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 18:45
|
Vitória SC
|
3 - 0 |
HŠK Zrinjski
|
- | |||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 21:00
|
BSC Young Boys
|
3 - 2 |
Galatasaray
|
- | |||
Dinamo Kiev
|
0 - 2 |
RB Salzburg
|
- | ||||
FC Midtjylland
|
1 - 1 |
Slovan Bratislava
|
- | ||||
Malmö FF
|
0 - 2 |
Sparta Praag
|
- | ||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 18:00
|
FC Pjoenik Jerevan
|
1 - 0 |
NK Celje
|
- | |||
FK Mlada Boleslav
|
2 - 2 |
Paksi SE
|
- | ||||
Legia Warschau
|
2 - 0 |
FC Drita
|
- | ||||
do 18:30
|
FK Panevèžys
|
0 - 3 |
The New Saints FC
|
- | |||
do 19:00
|
BK Häcken
|
1 - 2 |
1.FC Heidenheim
|
- | |||
Djurgårdens IF
|
1 - 0 |
NK Maribor
|
- | ||||
FC Kopenhagen
|
2 - 0 |
Kilmarnock
|
- | ||||
Omonia Nicosia
|
6 - 0 |
Zira FK
|
- | ||||
SK Brann
|
2 - 0 |
FC Astana
|
- | ||||
do 19:30
|
CFR Cluj
|
1 - 0 |
Pafos FC
|
- | |||
do 20:00
|
Fiorentina
|
3 - 3 |
Puskás Akadémia
|
- | |||
HNK Rijeka
|
1 - 1 |
Olimpija Ljubljana
|
- | ||||
Kryvbas Kryvy Rih
|
0 - 2 |
Real Betis
|
- | ||||
Vikingur Reykjavik
|
5 - 0 |
FC Santa Coloma
|
- | ||||
do 20:15
|
FK Partizan
|
0 - 1 |
KAA Gent
|
- | |||
do 20:30
|
Wisla Krakow
|
1 - 6 |
Cercle Brugge
|
- | |||
do 20:45
|
KÍ Klaksvík
|
2 - 2 |
HJK Helsinki
|
- | |||
Saint Patricks Athletic
|
0 - 0 |
Istanbul Basaksehir
|
- | ||||
do 21:00
|
Lincoln Red Imps
|
2 - 1 |
Larne FC
|
- | |||
Chelsea
|
2 - 0 |
Servette FC
|
- | ||||
FC Sankt Gallen
|
0 - 0 |
Trabzonspor
|
- | ||||
RC Lens
|
2 - 1 |
Panathinaikos
|
- | ||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:30
|
Bor. Mönchengladbach
|
2 - 3 |
Bayer 04 Leverkusen
|
- | |||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:45
|
Paris Saint-Germain
|
6 - 0 |
Montpellier HSC
|
- | |||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 14:30
|
vv Eemdijk
|
- |
SC Genemuiden
|
- | |||
SV Huizen
|
- |
DOVO
|
- | ||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 14:30
|
VV Smitshoek
|
- |
OJC Rosmalen
|
- | |||
SteDoCo
|
- |
HSV Hoek
|
- | ||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 14:45
|
Ajax (amateurs)
|
- |
Harkemase Boys
|
- | |||
Vandaag 15:00
|
IJsselmeervogels
|
- |
Sportlust '46
|
- | |||
SV Urk
|
- |
HBC
|
- | ||||
Rohda Raalte
|
- |
DVS '33
|
- | ||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 15:00
|
ASWH
|
- |
Gemert
|
- | |||
Kloetinge
|
- |
FC Rijnvogels
|
- | ||||
Kozakken Boys
|
- |
FC Lisse
|
- | ||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 15:30
|
RB Leipzig
|
- |
VfL Bochum
|
- | |||
1899 Hoffenheim
|
- |
Holstein Kiel
|
- | ||||
SC Freiburg
|
- |
VfB Stuttgart
|
- | ||||
FC Augsburg
|
- |
Werder Bremen
|
- | ||||
1.FSV Mainz 05
|
- |
1.FC Union Berlin
|
- | ||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 15:30
|
USV Hercules
|
- |
Sparta Nijkerk
|
- | |||
TEC
|
- |
Excelsior'31
|
- | ||||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 17:00
|
Olympique Lyon
|
- |
AS Monaco
|
- | |||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:00
|
UNA
|
- |
FC 's-Gravenzande
|
- | |||
VVSB
|
- |
Blauw Geel '38
|
- | ||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:30
|
Bor. Dortmund
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:30
|
Parma
|
- |
AC Milan
|
- | |||
Udinese
|
- |
Lazio Roma
|
- | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
- | |||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
Lille OSC
|
- |
Angers SCO
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Internazionale
|
- |
Lecce
|
- | |||
AC Monza
|
- |
Genoa
|
- | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
- | |||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
AS Saint Etienne
|
- |
Le Havre
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
- | |||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
HSC '21
|
- | |||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:00
|
S.V. TOGB
|
- |
Quick Den Haag
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
- | |||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
- | ||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:30
|
Goes
|
- |
Meerssen
|
- | |||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:00
|
RC Lens
|
- |
Stade Brest 29
|
- | |||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:30
|
Vfl Wolfsburg
|
- |
Bayern München
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
- | |||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 17:00
|
FC Nantes
|
- |
AJ Auxerre
|
- | |||
OGC Nice
|
- |
Toulouse FC
|
- | ||||
RC Strasbourg
|
- |
Stade Rennes
|
- | ||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 17:30
|
FC Sankt Pauli
|
- |
1.FC Heidenheim
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:30
|
Fiorentina
|
- |
Venezia FC
|
- | |||
Torino
|
- |
Atalanta
|
- | ||||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Olympique Marseille
|
- |
Stade de Reims
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Napoli
|
- |
Bologna
|
- | |||
AS Roma
|
- |
Empoli
|
- |