Voorspellingen HetismaarDuco
Ben jij HetismaarDuco? Log hier in om te voorspellen!
DFB-Pokal 1e ronde - 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 18:00
|
Energie Cottbus
|
1 - 3 |
Werder Bremen
|
- | |||
TuS Koblenz
|
0 - 1 |
Vfl Wolfsburg
|
- | ||||
Kickers Offenbach
|
2 - 1 |
1.FC Magdeburg
|
- | ||||
Serie A 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 18:30
|
Lecce
|
0 - 4 |
Atalanta
|
- | |||
La Liga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 19:00
|
Real Valladolid
|
1 - 0 |
Espanyol
|
- | |||
Eerste Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:00
|
Jong Ajax
|
0 - 0 |
MVV
|
- | |||
DFB-Pokal 1e ronde - 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:45
|
Eintracht Braunschweig
|
1 - 4 |
Eintracht Frankfurt
|
- | |||
Serie A 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:45
|
Juventus
|
3 - 0 |
Como 1907
|
- | |||
Premier League 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:00
|
Leicester City
|
1 - 1 |
Tottenham Hotspur
|
- | |||
La Liga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:30
|
Villarreal CF
|
2 - 2 |
Atlético Madrid
|
- | |||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 18:00
|
FC Noah
|
3 - 0 |
MFK Ruzomberok
|
- | |||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
- | |||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
- | ||||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
- | ||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:45
|
Vitória SC
|
- |
HŠK Zrinjski
|
- | |||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
BSC Young Boys
|
- |
Galatasaray
|
- | |||
Dinamo Kiev
|
- |
RB Salzburg
|
- | ||||
FC Midtjylland
|
- |
Slovan Bratislava
|
- | ||||
Malmö FF
|
- |
Sparta Praag
|
- | ||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
FC Pjoenik Jerevan
|
- |
NK Celje
|
- | |||
FK Mlada Boleslav
|
- |
Paksi SE
|
- | ||||
Legia Warschau
|
- |
FC Drita
|
- | ||||
Morgen 18:30
|
FK Panevèžys
|
- |
The New Saints FC
|
- | |||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
Molde FK
|
- |
IF Elfsborg
|
- | |||
FK RFS
|
- |
APOEL Nicosia FC
|
- | ||||
LASK Linz
|
- |
FCSB
|
- | ||||
Viktoria Plzen
|
- |
Heart of Midlothian
|
- | ||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
BK Häcken
|
- |
1.FC Heidenheim
|
- | |||
Djurgårdens IF
|
- |
NK Maribor
|
- | ||||
FC Kopenhagen
|
- |
Kilmarnock
|
- | ||||
Omonia Nicosia
|
- |
Zira FK
|
- | ||||
SK Brann
|
- |
FC Astana
|
- | ||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:30
|
PAOK Saloniki
|
- |
Shamrock Rovers
|
- | |||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:30
|
CFR Cluj
|
- |
Pafos FC
|
- | |||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
Ludogorets Razgrad
|
- |
FC Petrocub
|
- | |||
Maccabi Tel Aviv
|
- |
TSC Backa Topola
|
- | ||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
Fiorentina
|
- |
Puskás Akadémia
|
- | |||
HNK Rijeka
|
- |
Olimpija Ljubljana
|
- | ||||
Kryvbas Kryvy Rih
|
- |
Real Betis
|
- | ||||
Vikingur Reykjavik
|
- |
FC Santa Coloma
|
- | ||||
Morgen 20:15
|
FK Partizan
|
- |
KAA Gent
|
- | |||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:30
|
FC Lugano
|
- |
Besiktas
|
- | |||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:30
|
Wisla Krakow
|
- |
Cercle Brugge
|
- | |||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Dinamo Minsk
|
- |
RSC Anderlecht
|
- | |||
Jagiellonia Bialystok
|
- |
Ajax
|
- | ||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
KÍ Klaksvík
|
- |
HJK Helsinki
|
- | |||
Saint Patricks Athletic
|
- |
Istanbul Basaksehir
|
- | ||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Ferencvaros
|
- |
FK Borac Banja Luka
|
- | |||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Lincoln Red Imps
|
- |
Larne FC
|
- | |||
Chelsea
|
- |
Servette FC
|
- | ||||
FC Sankt Gallen
|
- |
Trabzonspor
|
- | ||||
RC Lens
|
- |
Panathinaikos
|
- | ||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:30
|
Sporting Braga
|
- |
Rapid Wien
|
- | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 19:00
|
Celta de Vigo
|
- |
Valencia CF
|
- | |||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
FC Volendam
|
- | |||
De Graafschap
|
- |
Jong FC Utrecht
|
- | ||||
FC Den Bosch
|
- |
MVV
|
- | ||||
FC Emmen
|
- |
Helmond Sport
|
- | ||||
TOP Oss
|
- |
SC Cambuur
|
- | ||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:30
|
Bor. Mönchengladbach
|
- |
Bayer 04 Leverkusen
|
- | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 21:30
|
Sevilla FC
|
- |
Villarreal CF
|
- | |||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 13:30
|
Brighton & Hove Albion
|
- |
Manchester United
|
- | |||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
RB Leipzig
|
- |
VfL Bochum
|
- | |||
1899 Hoffenheim
|
- |
Holstein Kiel
|
- | ||||
SC Freiburg
|
- |
VfB Stuttgart
|
- | ||||
FC Augsburg
|
- |
Werder Bremen
|
- | ||||
1.FSV Mainz 05
|
- |
1.FC Union Berlin
|
- | ||||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:00
|
Crystal Palace
|
- |
West Ham United
|
- | |||
Fulham
|
- |
Leicester City
|
- | ||||
Manchester City
|
- |
Ipswich Town
|
- | ||||
Southampton FC
|
- |
Nottingham Forest
|
- | ||||
Tottenham Hotspur
|
- |
Everton
|
- | ||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Eindhoven
|
- |
Jong Ajax
|
- | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 17:00
|
CA Osasuna
|
- |
RCD Mallorca
|
- | |||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Bor. Dortmund
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
- | |||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Aston Villa
|
- |
Arsenal
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Parma
|
- |
AC Milan
|
- | |||
Udinese
|
- |
Lazio Roma
|
- | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
- | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 19:00
|
FC Barcelona
|
- |
Athletic Bilbao
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Internazionale
|
- |
Lecce
|
- | |||
AC Monza
|
- |
Genoa
|
- | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
- | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:30
|
Espanyol
|
- |
Real Sociedad
|
- | |||
Getafe CF
|
- |
Rayo Vallecano
|
- | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
- | |||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
Vitesse
|
- |
Excelsior
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
- | |||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
- | ||||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
AFC Bournemouth
|
- |
Newcastle United
|
- | |||
Wolverhampton W
|
- |
Chelsea
|
- | ||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:30
|
Vfl Wolfsburg
|
- |
Bayern München
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
- | |||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
VVV-Venlo
|
- |
Roda JC
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Ajax
|
Uitgesteld
-
|
Fortuna Sittard
|
- | |||
FC Twente
|
Uitgesteld
-
|
SC Heerenveen
|
- | ||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Real Madrid
|
- |
Real Valladolid
|
- | |||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
FC Sankt Pauli
|
- |
1.FC Heidenheim
|
- | |||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
Liverpool
|
- |
Brentford
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Fiorentina
|
- |
Venezia FC
|
- | |||
Torino
|
- |
Atalanta
|
- | ||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 19:00
|
CD Leganes
|
- |
UD Las Palmas
|
- | |||
zo 19:15
|
Deportivo Alavés
|
- |
Real Betis
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Napoli
|
- |
Bologna
|
- | |||
AS Roma
|
- |
Empoli
|
- | ||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 21:30
|
Atlético Madrid
|
- |
Girona FC
|
- |