Voorspellingen Fc Roetie
Ben jij Fc Roetie? Log hier in om te voorspellen!
Groepsfase 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
vr 21:00
|
Duitsland
(A)
|
5 - 1 |
Schotland
(A)
|
2 - 0 | 5 | ||
za 15:00
|
Hongarije
(A)
|
1 - 3 |
Zwitserland
(A)
|
2 - 1 | 0 | ||
za 18:00
|
Spanje
(B)
|
3 - 0 |
Kroatië
(B)
|
2 - 1 | 5 | ||
za 21:00
|
Italië
(B)
|
2 - 1 |
Albanië
(B)
|
1 - 0 | 5 | ||
zo 15:00
|
Polen
(D)
|
1 - 2 |
Nederland
(D)
|
0 - 3 | 6 | ||
Geen score | Depay | ||||||
zo 18:00
|
Slovenië
(C)
|
1 - 1 |
Denemarken
(C)
|
0 - 2 | 0 | ||
zo 21:00
|
Servië
(C)
|
0 - 1 |
Engeland
(C)
|
0 - 4 | 7 | ||
Gisteren 15:00
|
Roemenië
(E)
|
3 - 0 |
Oekraïne
(E)
|
1 - 1 | 0 | ||
Gisteren 18:00
|
België
(E)
|
0 - 1 |
Slowakije
(E)
|
2 - 1 | 2 | ||
Gisteren 21:00
|
Oostenrijk
(D)
|
0 - 1 |
Frankrijk
(D)
|
1 - 3 | 5 | ||
Vandaag 18:00
|
Turkije
(F)
|
- |
Georgië
(F)
|
||||
Vandaag 21:00
|
Portugal
(F)
|
- |
Tsjechië
(F)
|
||||
Ronde totaal: 35 (223.611e) | |||||||
Groepsfase 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:00
|
Kroatië
(B)
|
- |
Albanië
(B)
|
||||
Morgen 18:00
|
Duitsland
(A)
|
- |
Hongarije
(A)
|
||||
Morgen 21:00
|
Schotland
(A)
|
- |
Zwitserland
(A)
|
||||
do 15:00
|
Slovenië
(C)
|
- |
Servië
(C)
|
||||
do 18:00
|
Denemarken
(C)
|
- |
Engeland
(C)
|
||||
do 21:00
|
Spanje
(B)
|
- |
Italië
(B)
|
||||
vr 15:00
|
Slowakije
(E)
|
- |
Oekraïne
(E)
|
||||
vr 18:00
|
Polen
(D)
|
- |
Oostenrijk
(D)
|
||||
vr 21:00
|
Nederland
(D)
|
- |
Frankrijk
(D)
|
||||
za 15:00
|
Georgië
(F)
|
- |
Tsjechië
(F)
|
||||
za 18:00
|
Turkije
(F)
|
- |
Portugal
(F)
|
||||
za 21:00
|
België
(E)
|
- |
Roemenië
(E)
|
||||
Groepsfase 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 21:00
|
Zwitserland
(A)
|
- |
Duitsland
(A)
|
||||
Schotland
(A)
|
- |
Hongarije
(A)
|
|||||
ma 21:00
|
Kroatië
(B)
|
- |
Italië
(B)
|
||||
Albanië
(B)
|
- |
Spanje
(B)
|
|||||
di 18:00
|
Nederland
(D)
|
- |
Oostenrijk
(D)
|
||||
Frankrijk
(D)
|
- |
Polen
(D)
|
|||||
di 21:00
|
Engeland
(C)
|
- |
Slovenië
(C)
|
||||
Denemarken
(C)
|
- |
Servië
(C)
|
|||||
26-6 18:00
|
Slowakije
(E)
|
- |
Roemenië
(E)
|
||||
Oekraïne
(E)
|
- |
België
(E)
|
|||||
26-6 21:00
|
Tsjechië
(F)
|
- |
Turkije
(F)
|
||||
Georgië
(F)
|
- |
Portugal
(F)
|
|||||
8e finale - 8e finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
29-6 18:00
|
Nummer 2 groep A
|
- |
Nummer 2 groep B
|
||||
29-6 21:00
|
Winnaar groep A
|
- |
Nummer 2 groep C
|
||||
30-6 18:00
|
Winnaar groep C
|
- |
Nummer 3 D/E/F
|
||||
30-6 21:00
|
Winnaar groep B
|
- |
Nummer 3 A/D/E/F
|
||||
1-7 18:00
|
Nummer 2 groep D
|
- |
Nummer 2 groep E
|
||||
1-7 21:00
|
Winnaar groep F
|
- |
Nummer 3 A/B/C
|
||||
2-7 18:00
|
Winnaar groep E
|
- |
Nummer 3 A/B/C/D
|
||||
2-7 21:00
|
Winnaar groep D
|
- |
Nummer 2 groep F
|
||||
Finaleronde - Kwartfinale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
5-7 18:00
|
Winnaar 8e finale 3
|
- |
Winnaar 8e finale 1
|
||||
5-7 21:00
|
Winnaar 8e finale 5
|
- |
Winnaar 8e finale 6
|
||||
6-7 18:00
|
Winnaar 8e finale 4
|
- |
Winnaar 8e finale 2
|
||||
6-7 21:00
|
Winnaar 8e finale 7
|
- |
Winnaar 8e finale 8
|
||||
Finaleronde - Halve finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
9-7 21:00
|
Winnaar kwartfinale 1
|
- |
Winnaar kwartfinale 2
|
||||
10-7 21:00
|
Winnaar kwartfinale 3
|
- |
Winnaar kwartfinale 4
|
||||
Finaleronde - Finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
14-7 21:00
|
Winnaar halve finale 1
|
- |
Winnaar halve finale 2
|