Voorspellingen Geronimo United
Ben jij Geronimo United? Log hier in om te voorspellen!
Nations League 3e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9-6 20:45
|
Zwitserland
(2)
|
0 - 1 |
Spanje
(2)
|
0 - 2 | 7 | ||
Portugal
(2)
|
2 - 0 |
Tsjechië
(2)
|
2 - 0 | 10 | |||
Nations League 3e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
9-6 20:45
|
Zweden
(4)
|
0 - 1 |
Servië
(4)
|
0 - 2 | 7 | ||
Noorwegen
(4)
|
0 - 0 |
Slovenië
(4)
|
1 - 1 | 7 | |||
Nations League 3e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
9-6 20:45
|
Kosovo
(2)
|
3 - 2 |
Noord Ierland
(2)
|
1 - 1 | 0 | ||
Griekenland
(2)
|
3 - 0 |
Cyprus
(2)
|
3 - 0 | 10 | |||
Gibraltar
(4)
|
1 - 1 |
Bulgarije
(4)
|
0 - 2 | 0 | |||
Noord Macedonië
(4)
|
0 - 3 |
Georgië
(4)
|
2 - 0 | 0 | |||
Nations League 3e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
9-6 20:45
|
Malta
(2)
|
1 - 2 |
Estland
(2)
|
2 - 1 | 0 | ||
Nations League 3e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
10-6 18:00
|
Azerbeidzjan
(3)
|
0 - 1 |
Slowakije
(3)
|
0 - 2 | 7 | ||
Nations League 3e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
10-6 18:00
|
Moldavië
(1)
|
2 - 4 |
Letland
(1)
|
1 - 1 | 0 | ||
Nations League 3e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
10-6 20:45
|
Oostenrijk
(1)
|
1 - 1 |
Frankrijk
(1)
|
0 - 2 | 0 | ||
Denemarken
(1)
|
0 - 1 |
Kroatië
(1)
|
2 - 1 | 2 | |||
Nations League 3e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
10-6 20:45
|
Albanië
(2)
|
1 - 2 |
Israël
(2)
|
1 - 1 | 2 | ||
Nations League 3e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
10-6 20:45
|
Wit Rusland
(3)
|
1 - 1 |
Kazachstan
(3)
|
1 - 1 | 10 | ||
Nations League 3e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
10-6 20:45
|
Andorra
(1)
|
2 - 1 |
Liechtenstein
(1)
|
2 - 0 | 7 | ||
Nations League 3e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
11-6 15:00
|
Oekraïne
(1)
|
3 - 0 |
Armenië
(1)
|
3 - 1 | 7 | ||
11-6 18:00
|
Ierland
(1)
|
3 - 0 |
Schotland
(1)
|
2 - 1 | 5 | ||
Nations League 3e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
11-6 18:00
|
Faröer Eilanden
(1)
|
2 - 1 |
Litouwen
(1)
|
1 - 4 | 0 | ||
Nations League 3e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
11-6 20:45
|
Engeland
(3)
|
0 - 0 |
Italië
(3)
|
2 - 1 | 0 | ||
Hongarije
(3)
|
1 - 1 |
Duitsland
(3)
|
0 - 3 | 0 | |||
Wales
(4)
|
1 - 1 |
België
(4)
|
0 - 2 | 0 | |||
Nederland
(4)
|
2 - 2 |
Polen
(4)
|
2 - 2 | 10 | |||
Nations League 3e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
11-6 20:45
|
Montenegro
(3)
|
1 - 1 |
Bosnië-Herzegovina
(3)
|
1 - 2 | 2 | ||
Roemenië
(3)
|
1 - 0 |
Finland
(3)
|
1 - 2 | 2 | |||
Nations League 3e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
11-6 20:45
|
Luxemburg
(1)
|
0 - 2 |
Turkije
(1)
|
1 - 2 | 7 | ||
Ronde totaal: 102 (107e) |