Voorspellingen Excelsiorfans
Ben jij Excelsiorfans? Log hier in om te voorspellen!
Nations League 4e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12-6 15:00
|
Noord Ierland
(2)
|
2 - 2 |
Cyprus
(2)
|
1 - 0 | 0 | ||
Nations League 4e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
12-6 18:00
|
Noorwegen
(4)
|
3 - 2 |
Zweden
(4)
|
1 - 0 | 5 | ||
Nations League 4e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
12-6 18:00
|
Georgië
(4)
|
0 - 0 |
Bulgarije
(4)
|
2 - 0 | 2 | ||
Noord Macedonië
(4)
|
4 - 0 |
Gibraltar
(4)
|
2 - 0 | 7 | |||
Nations League 4e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
12-6 20:45
|
Spanje
(2)
|
2 - 0 |
Tsjechië
(2)
|
1 - 0 | 7 | ||
Zwitserland
(2)
|
1 - 0 |
Portugal
(2)
|
0 - 1 | 0 | |||
Nations League 4e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
12-6 20:45
|
Slovenië
(4)
|
2 - 2 |
Servië
(4)
|
0 - 1 | 0 | ||
Nations League 4e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
12-6 20:45
|
Griekenland
(2)
|
2 - 0 |
Kosovo
(2)
|
1 - 0 | 7 | ||
Nations League 4e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
12-6 20:45
|
Malta
(2)
|
1 - 0 |
San Marino
(2)
|
2 - 0 | 7 | ||
Nations League 4e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
13-6 16:00
|
Kazachstan
(3)
|
2 - 1 |
Slowakije
(3)
|
1 - 0 | 5 | ||
13-6 18:00
|
Azerbeidzjan
(3)
|
2 - 0 |
Wit Rusland
(3)
|
1 - 1 | 0 | ||
Nations League 4e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
13-6 20:45
|
Frankrijk
(1)
|
0 - 1 |
Kroatië
(1)
|
2 - 1 | 2 | ||
Denemarken
(1)
|
2 - 0 |
Oostenrijk
(1)
|
2 - 0 | 10 | |||
Nations League 4e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
13-6 20:45
|
IJsland
(2)
|
2 - 2 |
Israël
(2)
|
1 - 1 | 7 | ||
14-6 18:00
|
Armenië
(1)
|
1 - 4 |
Schotland
(1)
|
0 - 1 | 5 | ||
Nations League 4e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
14-6 18:00
|
Moldavië
(1)
|
2 - 1 |
Andorra
(1)
|
2 - 0 | 7 | ||
Nations League 4e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
14-6 20:45
|
Duitsland
(3)
|
5 - 2 |
Italië
(3)
|
0 - 0 | 0 | ||
Engeland
(3)
|
0 - 4 |
Hongarije
(3)
|
1 - 0 | 0 | |||
Polen
(4)
|
0 - 1 |
België
(4)
|
1 - 2 | 5 | |||
Nederland
(4)
|
3 - 2 |
Wales
(4)
|
2 - 0 | 5 | |||
Nations League 4e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
14-6 20:45
|
Oekraïne
(1)
|
1 - 1 |
Ierland
(1)
|
2 - 1 | 2 | ||
Bosnië-Herzegovina
(3)
|
3 - 2 |
Finland
(3)
|
1 - 0 | 5 | |||
Roemenië
(3)
|
0 - 3 |
Montenegro
(3)
|
1 - 0 | 0 | |||
Nations League 4e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
14-6 20:45
|
Turkije
(1)
|
2 - 0 |
Litouwen
(1)
|
3 - 0 | 7 | ||
Luxemburg
(1)
|
2 - 2 |
Faröer Eilanden
(1)
|
2 - 0 | 2 | |||
Nations League 4e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
14-6 20:45
|
Liechtenstein
(1)
|
0 - 2 |
Letland
(1)
|
0 - 2 | 10 | ||
Ronde totaal: 107 (320e) |