Voorspellingen Justus18
Ben jij Justus18? Log hier in om te voorspellen!
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 18:00
|
Sierra Leone
(A)
|
2 - 1 |
Djibouti
(A)
|
2 - 0 | 7 | ||
Togo
(B)
|
1 - 1 |
Zuid Soedan
(B)
|
2 - 0 | 0 | |||
Namibië
(H)
|
1 - 1 |
Liberia
(H)
|
2 - 0 | 0 | |||
Centraal Afrikaanse Republiek
(I)
|
1 - 0 |
Tsjaad
(I)
|
3 - 0 | 7 | |||
Vandaag 21:00
|
Tunesië
(H)
|
- |
Equatoriaal Guinea
(H)
|
2 - 0 | |||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Antigua en Barbuda
(A)
|
- |
Bermuda
(A)
|
3 - 1 | |||
Vandaag 23:00
|
Suriname
(F)
|
- |
Saint Vincent/Grenadines
(F)
|
3 - 1 | |||
Morgen 01:30
|
Trinidad & Tobago
(B)
|
- |
Grenada
(B)
|
3 - 0 | |||
Curaçao
(C)
|
- |
Barbados
(C)
|
2 - 0 | ||||
Morgen 04:00
|
Nicaragua
(D)
|
- |
Montserrat
(D)
|
3 - 0 | |||
Guatemala
(E)
|
- |
Dominica
(E)
|
3 - 0 | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 11:00
|
Indonesië
(F)
|
- |
Irak
(F)
|
0 - 2 | |||
Morgen 12:45
|
Bangladesh
(I)
|
- |
Australië
(I)
|
0 - 5 | |||
Morgen 13:00
|
Chinees Taipei
(D)
|
- |
Oman
(D)
|
0 - 2 | |||
Morgen 14:00
|
Singapore
(C)
|
- |
Zuid-Korea
(C)
|
0 - 4 | |||
China
(C)
|
- |
Thailand
(C)
|
2 - 1 | ||||
Hong Kong
(E)
|
- |
Iran
(E)
|
0 - 3 | ||||
Vietnam
(F)
|
- |
Filippijnen
(F)
|
2 - 0 | ||||
Morgen 14:10
|
Myanmar
(B)
|
- |
Japan
(B)
|
0 - 5 | |||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:00
|
Malawi
(H)
|
- |
São Tomé en Principe
(H)
|
2 - 0 | |||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:00
|
Noord-Korea
(B)
|
- |
Syrië
(B)
|
1 - 1 | |||
Morgen 15:30
|
India
(A)
|
- |
Koeweit
(A)
|
2 - 1 | |||
Morgen 16:30
|
Oezbekistan
(E)
|
- |
Turkmenistan
(E)
|
3 - 1 | |||
Morgen 17:00
|
Kirgizië
(D)
|
- |
Maleisië
(D)
|
2 - 1 | |||
Morgen 17:30
|
Pakistan
(G)
|
- |
Saoedi-Arabië
(G)
|
0 - 3 | |||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Guinee Bissau
(A)
|
- |
Ethiopië
(A)
|
2 - 0 | |||
Mauritanië
(B)
|
- |
Soedan
(B)
|
2 - 1 | ||||
Libië
(D)
|
- |
Mauritius
(D)
|
2 - 0 | ||||
Congo
(E)
|
- |
Niger
(E)
|
2 - 1 | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Afghanistan
(A)
|
- |
Qatar
(A)
|
0 - 5 | |||
Nepal
(H)
|
- |
VAE
(H)
|
0 - 5 | ||||
Palestina
(I)
|
- |
Libanon
(I)
|
3 - 0 | ||||
Morgen 19:30
|
Jordanië
(G)
|
- |
Tadzjikistan
(G)
|
2 - 0 | |||
Bahrein
(H)
|
- |
Jemen
(H)
|
2 - 0 | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Egypte
(A)
|
- |
Burkina Faso
(A)
|
2 - 0 | |||
Senegal
(B)
|
- |
DR Congo
(B)
|
2 - 0 | ||||
Benin
(C)
|
- |
Rwanda
(C)
|
2 - 1 | ||||
Algerije
(G)
|
- |
Guinee
(G)
|
2 - 0 | ||||
Mali
(I)
|
- |
Ghana
(I)
|
1 - 2 | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 23:00
|
Haïti
(C)
|
- |
Saint Lucia
(C)
|
2 - 0 | |||
vr 01:30
|
Jamaica
(E)
|
- |
Dominicaanse Republiek
(E)
|
3 - 0 | |||
vr 02:30
|
Honduras
(A)
|
- |
Cuba
(A)
|
3 - 0 | |||
Panama
(D)
|
- |
Guyana
(D)
|
3 - 0 | ||||
vr 04:30
|
Costa Rica
(B)
|
- |
Saint Kitts en Nevis
(B)
|
5 - 0 | |||
El Salvador
(F)
|
- |
Puerto Rico
(F)
|
2 - 1 | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 15:00
|
Zimbabwe
(C)
|
- |
Lesotho
(C)
|
1 - 1 | |||
Kenia
(F)
|
- |
Burundi
(F)
|
2 - 0 | ||||
Mozambique
(G)
|
- |
Somalië
(G)
|
3 - 1 | ||||
vr 18:00
|
Angola
(D)
|
- |
Eswatini
(D)
|
3 - 0 | |||
Oeganda
(G)
|
- |
Botswana
(G)
|
2 - 1 | ||||
Madagascar
(I)
|
- |
Comoren
(I)
|
2 - 1 | ||||
vr 21:00
|
Nigeria
(C)
|
- |
Zuid-Afrika
(C)
|
2 - 1 | |||
Marokko
(E)
|
- |
Zambia
(E)
|
2 - 0 | ||||
Ivoorkust
(F)
|
- |
Gabon
(F)
|
2 - 0 | ||||
za 15:00
|
Kameroen
(D)
|
- |
Kaapverdische Eilanden
(D)
|
2 - 0 | |||
za 18:00
|
Gambia
(F)
|
- |
Seychellen
(F)
|
2 - 0 | |||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
British Virgin Islands
(E)
|
- |
Guatemala
(E)
|
- | |||
za 21:30
|
Anguilla
(F)
|
- |
Suriname
(F)
|
- | |||
za 22:30
|
Kaaiman Eilanden
(A)
|
- |
Antigua en Barbuda
(A)
|
- | |||
za 23:30
|
Bahamas
(B)
|
- |
Trinidad & Tobago
(B)
|
- | |||
Ronde totaal: 14 (396e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 02:00
|
Aruba
(C)
|
- |
Curaçao
(C)
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 02:00
|
Belize
(D)
|
- |
Nicaragua
(D)
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
São Tomé en Principe
(H)
|
- |
Liberia
(H)
|
1 - 0 | |||
zo 18:00
|
Djibouti
(A)
|
- |
Ethiopië
(A)
|
0 - 0 | |||
DR Congo
(B)
|
- |
Togo
(B)
|
1 - 0 | ||||
Mauritanië
(B)
|
- |
Senegal
(B)
|
0 - 2 | ||||
Namibië
(H)
|
- |
Tunesië
(H)
|
0 - 2 | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 21:00
|
Dominica
(E)
|
- |
Jamaica
(E)
|
- | |||
Saint Vincent/Grenadines
(F)
|
- |
El Salvador
(F)
|
- | ||||
zo 23:00
|
Grenada
(B)
|
- |
Costa Rica
(B)
|
- | |||
Barbados
(C)
|
- |
Haïti
(C)
|
- | ||||
Ronde totaal: 14 (396e) |