Predictions fcjack
Are you fcjack? Log in here to predict!
Eerste Divisie 2nd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon 20:00
|
Jong Ajax
|
0 - 0 |
MVV
|
3 - 1 | 0 | ||
Round total: 25 (1,464th) | |||||||
Champions League 1st round - Play-offs |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Yesterday 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
2 - 1 | 5 | ||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
3 - 0 | 5 | |||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
2 - 1 | 7 | |||
Today 21:00
|
BSC Young Boys
|
- |
Galatasaray
|
2 - 3 | |||
Colley | Icardi | ||||||
Dinamo Kiev
|
- |
RB Salzburg
|
2 - 1 | ||||
FC Midtjylland
|
- |
Slovan Bratislava
|
3 - 1 | ||||
Malmö FF
|
- |
Sparta Praag
|
1 - 2 | ||||
Round total: 17 (1,894th) | |||||||
Europa League 1st round - Play-offs |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Tomorrow 19:00
|
Molde FK
|
- |
IF Elfsborg
|
2 - 1 | |||
FK RFS
|
- |
APOEL Nicosia FC
|
0 - 2 | ||||
LASK Linz
|
- |
FCSB
|
3 - 1 | ||||
Viktoria Plzen
|
- |
Heart of Midlothian
|
2 - 1 | ||||
Tomorrow 19:30
|
PAOK Saloniki
|
- |
Shamrock Rovers
|
3 - 1 | |||
Tomorrow 20:00
|
Ludogorets Razgrad
|
- |
FC Petrocub
|
2 - 1 | |||
Maccabi Tel Aviv
|
- |
TSC Backa Topola
|
3 - 1 | ||||
Tomorrow 20:30
|
FC Lugano
|
- |
Besiktas
|
1 - 3 | |||
Tomorrow 20:45
|
Dinamo Minsk
|
- |
RSC Anderlecht
|
1 - 3 | |||
Jagiellonia Bialystok
|
- |
Ajax
|
1 - 2 | ||||
Hansen | Berghuis | ||||||
Tomorrow 21:00
|
Ferencvaros
|
- |
FK Borac Banja Luka
|
2 - 0 | |||
Tomorrow 21:30
|
Sporting Braga
|
- |
Rapid Wien
|
2 - 1 | |||
Eerste Divisie 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
FC Volendam
|
2 - 1 | |||
De Graafschap
|
- |
Jong FC Utrecht
|
3 - 0 | ||||
FC Den Bosch
|
- |
MVV
|
3 - 1 | ||||
FC Emmen
|
- |
Helmond Sport
|
2 - 1 | ||||
TOP Oss
|
- |
SC Cambuur
|
1 - 2 | ||||
Tweede Divisie 2nd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 14:30
|
ACV
|
- |
Kon. HFC
|
1 - 2 | |||
Excelsior Maassluis
|
- |
Barendrecht
|
1 - 3 | ||||
GVVV
|
- |
Rijnsburgse Boys
|
1 - 2 | ||||
HHC Hardenberg
|
- |
Spakenburg
|
1 - 3 | ||||
Jong Almere City
|
- |
Scheveningen
|
1 - 2 | ||||
Noordwijk
|
- |
Quick Boys
|
- | ||||
RKAV Volendam
|
- |
Jong Sparta
|
2 - 1 | ||||
Sat 15:30
|
Katwijk
|
- |
AFC
|
3 - 1 | |||
Eerste Divisie 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 16:30
|
FC Eindhoven
|
- |
Jong Ajax
|
2 - 1 | |||
Eredivisie 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
3 - 1 | |||
Sat 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
1 - 3 | |||
Sat 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
2 - 1 | |||
Sun 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
1 - 2 | |||
Eerste Divisie 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 12:15
|
Vitesse
|
- |
Excelsior
|
2 - 1 | |||
Eredivisie 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
1 - 3 | |||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
1 - 3 | ||||
Lauritsen | Paixão | ||||||
Tweede Divisie 2nd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 14:30
|
De Treffers
|
- |
ADO '20
|
3 - 1 | |||
Eredivisie 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
3 - 0 | |||
Eerste Divisie 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 16:45
|
VVV-Venlo
|
- |
Roda JC
|
1 - 2 | |||
Doumtsios | Cukur | ||||||
Eredivisie 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 17:00
|
Ajax
|
Postponed
-
|
Fortuna Sittard
|
2 - 1 | |||
FC Twente
|
Postponed
-
|
SC Heerenveen
|
3 - 1 |