Predictions FCbes1903
Are you FCbes1903? Log in here to predict!
KNVB Cup 1st round - Kwalificatie 1e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomorrow 20:00
|
Achilles Veen
|
- |
Harkemase Boys
|
0 - 2 | |||
DOVO
|
- |
Scheveningen
|
1 - 0 | ||||
DVS '33
|
- |
OJC Rosmalen
|
1 - 1 | ||||
Elinkwijk
|
- |
d'Olde Veste'54
|
2 - 1 | ||||
FC De Bilt
|
- |
vv Eemdijk
|
0 - 2 | ||||
FC Rijnvogels
|
- |
Forum Sport
|
2 - 1 | ||||
Goes
|
- |
USV Hercules
|
0 - 2 | ||||
HBC
|
- |
Kolping Boys
|
2 - 0 | ||||
HSV Hoek
|
- |
SDC Putten
|
1 - 0 | ||||
SV Huizen
|
- |
Excelsior Maassluis
|
0 - 2 | ||||
Kloetinge
|
- |
Quick '20
|
1 - 0 | ||||
Kozakken Boys
|
- |
VVSB
|
2 - 0 | ||||
Rohda Raalte
|
- |
Sportlust '46
|
0 - 3 | ||||
VV Smitshoek
|
- |
FC Lisse
|
1 - 3 | ||||
SteDoCo
|
- |
IJsselmeervogels
|
0 - 2 | ||||
Geen score | Afaker | ||||||
Meerssen
|
- |
SC Genemuiden
|
2 - 1 | ||||
sv Poortugaal
|
- |
ONS Sneek
|
1 - 1 | ||||
TEC
|
- |
SV Urk
|
1 - 0 | ||||
Tomorrow 20:30
|
Sparta Nijkerk
|
- |
SV Laar
|
4 - 1 | |||
Wed 20:00
|
ADO '20
|
- |
DAW Schaijk
|
3 - 0 | |||
ASWH
|
- |
SVBO
|
2 - 0 | ||||
Capelle
|
- |
HSC '21
|
1 - 3 | ||||
EVV
|
- |
Zwaluw VFC
|
1 - 0 | ||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
RKAVV
|
1 - 0 | ||||
FC Winterswijk
|
- |
Blauw Wit '34
|
1 - 1 | ||||
Gemert
|
- |
Excelsior'31
|
2 - 0 | ||||
VV Heerjansdam
|
- |
Blauw Geel '38
|
1 - 3 | ||||
Hollandia
|
- |
UDI'19/CSU
|
1 - 1 | ||||
Juliana '31
|
- |
Geldrop
|
2 - 0 | ||||
Quick Den Haag
|
- |
UNA
|
2 - 2 | ||||
RKVV DEM
|
- |
Ajax (amateurs)
|
1 - 2 | ||||
Daniels | Bartels | ||||||
S.V. TOGB
|
- |
Noordwijk
|
1 - 3 | ||||
World Cup Qualifiers 2026 11e ronde - Asia |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Thu 12:10
|
Australia
(C)
|
- |
Bahrain
(C)
|
4 - 0 | |||
Thu 12:35
|
Japan
(C)
|
- |
China
(C)
|
2 - 0 | |||
Thu 13:00
|
Korea Republic
(B)
|
- |
Palestine
(B)
|
5 - 0 | |||
Thu 16:00
|
Uzbekistan
(A)
|
- |
North Korea
(A)
|
1 - 1 | |||
Nations League 1st round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Thu 18:00
|
Azerbaijan
(1)
|
- |
Sweden
(1)
|
0 - 2 | |||
World Cup Qualifiers 2026 11e ronde - Asia |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Thu 18:00
|
Iran
(A)
|
- |
Kyrgyzstan
(A)
|
3 - 0 | |||
Qatar
(A)
|
- |
UAE
(A)
|
1 - 1 | ||||
Iraq
(B)
|
- |
Oman
(B)
|
2 - 0 | ||||
Thu 20:00
|
Jordan
(B)
|
- |
Kuwait
(B)
|
2 - 1 | |||
Saudi Arabia
(C)
|
- |
Indonesia
(C)
|
3 - 0 | ||||
Nations League 1st round - League A |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Thu 20:45
|
Portugal
(1)
|
- |
Croatia
(1)
|
1 - 0 | |||
Scotland
(1)
|
- |
Poland
(1)
|
1 - 1 | ||||
Serbia
(4)
|
- |
Spain
(4)
|
0 - 2 | ||||
Denmark
(4)
|
- |
Switzerland
(4)
|
1 - 1 | ||||
Nations League 1st round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Thu 20:45
|
Estland
(1)
|
- |
Slovakia
(1)
|
0 - 2 | |||
Northern Ireland
(3)
|
- |
Luxembourg
(3)
|
1 - 0 | ||||
Belarus
(3)
|
- |
Bulgaria
(3)
|
0 - 2 | ||||
Nations League 1st round - League D |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Thu 20:45
|
San Marino
(1)
|
- |
Liechtenstein
(1)
|
1 - 0 | |||
World Cup Qualifiers 2026 11e ronde - South America |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Thu 22:00
|
Bolivia
|
- |
Venezuela
|
0 - 2 | |||
World Cup Qualifiers 2026 11e ronde - Oceanië |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 00:00
|
Cook Islands
|
- |
Tonga
|
1 - 0 | |||
American Samoa
|
- |
Samoa
|
1 - 0 | ||||
World Cup Qualifiers 2026 11e ronde - South America |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 02:00
|
Argentina
|
- |
Chile
|
2 - 1 | |||
Nations League 1st round - League B |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 16:00
|
Kazakhstan
(3)
|
- |
Norway
(3)
|
0 - 2 | |||
Nations League 1st round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 18:00
|
Lithuania
(2)
|
- |
Cyprus
(2)
|
2 - 0 | |||
Nations League 1st round - League A |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 20:45
|
France
(2)
|
- |
Italy
(2)
|
2 - 0 | |||
Belgium
(2)
|
- |
Israël
(2)
|
2 - 1 | ||||
Nations League 1st round - League B |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 20:45
|
Slovenia
(3)
|
- |
Austria
(3)
|
1 - 3 | |||
Wales
(4)
|
- |
Turkey
(4)
|
0 - 2 | ||||
Iceland
(4)
|
- |
Montenegro
(4)
|
1 - 1 | ||||
Nations League 1st round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 20:45
|
Kosovo
(2)
|
- |
Romania
(2)
|
0 - 1 | |||
World Cup Qualifiers 2026 11e ronde - South America |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 01:30
|
Uruguay
|
- |
Paraguay
|
2 - 0 | |||
Sat 03:00
|
Brazil
|
- |
Ecuador
|
2 - 0 | |||
Sat 03:30
|
Peru
|
- |
Colombia
|
0 - 1 | |||
Nations League 1st round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 15:00
|
Faroe Islands
(4)
|
- |
North Macedonia
(4)
|
0 - 2 | |||
Nations League 1st round - League B |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 18:00
|
Georgia
(1)
|
- |
Czech Republic
(1)
|
1 - 1 | |||
Ireland
(2)
|
- |
England
(2)
|
0 - 2 | ||||
Nations League 1st round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 18:00
|
Armenia
(4)
|
- |
Latvia
(4)
|
1 - 2 | |||
Nations League 1st round - League D |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 18:00
|
Moldova
(2)
|
- |
Malta
(2)
|
3 - 0 | |||
Nations League 1st round - League A |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 20:45
|
Netherlands
(3)
|
- |
Bosnia and Herzegovina
(3)
|
2 - 0 | |||
Germany
(3)
|
- |
Hungary
(3)
|
2 - 0 | ||||
Nations League 1st round - League B |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 20:45
|
Ukraine
(1)
|
- |
Albania
(1)
|
1 - 0 | |||
Greece
(2)
|
- |
Finland
(2)
|
2 - 1 | ||||
Nations League 1st round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 15:00
|
Luxembourg
(3)
|
- |
Belarus
(3)
|
1 - 0 | |||
Nations League 1st round - League A |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 18:00
|
Denmark
(4)
|
- |
Serbia
(4)
|
2 - 1 | |||
Nations League 1st round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 18:00
|
Slovakia
(1)
|
- |
Azerbaijan
(1)
|
1 - 0 | |||
Bulgaria
(3)
|
- |
Northern Ireland
(3)
|
2 - 1 | ||||
Nations League 1st round - League D |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 18:00
|
Gibraltar
(1)
|
- |
Liechtenstein
(1)
|
1 - 1 | |||
Nations League 1st round - League A |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 20:45
|
Croatia
(1)
|
- |
Poland
(1)
|
2 - 1 | |||
Portugal
(1)
|
- |
Scotland
(1)
|
3 - 0 | ||||
Switzerland
(4)
|
- |
Spain
(4)
|
1 - 2 | ||||
Nations League 1st round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 20:45
|
Sweden
(1)
|
- |
Estland
(1)
|
3 - 1 |